Uczniowie i rodzice OSM wzięli udział w biegu RUNbertów

W niedzielę, 17 pażdziernika 2021 r. uczniowie i rodzice OSM wzięli udział w 9 edycji Biegu Rembertowa - RUNBERTÓW, który odbył się na terenie LO im. Tadeusza Kościuszki przy ul. Kadrowej.

Reprezentacja OSM w biegu RUNbertów wystąpiła już po raz trzeci. W tym roku na starcie stanęło 12 uczniów we wszystkicj kategoriach wiekowych w biegu MINI RUNbertów, a w biegu na 5 km, w kategorii open wystąpiła Ola, mama Tymka z 2C jako jedyna przedstawicielka środowiska rodziców.

Wszyscy nasi zawodnicy walczyli dzielnie o jak najwyższe lokaty. Adam z klasy 6C zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej, a Blanka z 5C i Alicja z 3C były bardzo blisko podium i zajęły 4 miejsce. Nasi biegacze występowali oczywiście w naszych szkolnych koszulkach w kolorze niepołomickiej zieleni.

Zawodnikom towarzyszyło liczne grono kibiców, bo RUNbertów to również okazja do spotkania uczniów i rodziców naszej szkoły, a pogoda znów dopisała.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Poniżej publikujemy kilka zdjęć z biegu, aby nieobecni mogli poczuć radosną atmosferę sportowej rywalizacji.