Koncert Galowy "Przeboje nie tylko filmowe" 10 czerwca 2022

W piątek 10 czerwca w Sali Koncertowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w ZS nr 74 na ul. Niepołomickiej odbył się wyjątkowy charytatywny Koncert Galowy „Przeboje nie tylko filmowe” pod patronatem Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Rembertów M. St. Warszawy Pana Aleksandra Lesińskiego.

Ideą przyświecającą organizatorom było pokazanie potencjału i możliwości muzycznych uczniów szkoły muzycznej, podzielenie się z publicznością radością z muzykowania oraz zbiórka funduszy na instrumenty muzyczne niezbędne do kształcenia uczniów na wysokim poziomie.

Przybyli licznie Goście znaleźli się w świecie jazzu, swingu, muzyki hiszpańskiej i filmowej, a Gwiazdą wieczoru był Pan Stanisław Soyka, który oczarował publiczność swoim wzruszającym i pięknym występem.

Pod dyrekcją Pani Agnieszki Maślanki i Pana Wojciecha Kulczyckiego wystąpił chór, orkiestra, big band Volta i zespoły Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w doskonale dobranym i świetnie wykonanym repertuarze nieco bardziej rozrywkowym, niż na co dzień.

Tak miło i inspirująco spędzony wieczór koncertowy na pewno na długo pozostawi  publiczność w wyjątkowym nastroju i oczekiwaniu na kolejne wydarzenia w OSM.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, za którą dziękujemy Panu Arturowi Czajce- autorowi fotografii.