Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

 

Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół nr 74

w roku szkolnym 2022/2023

Nazwisko i imię

Godzina dostępności

Adamczyk Elżbieta

 

Środa 17:00-17:30
Czwartek 15:30-16:00
po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez Librus

Bąk Michalina

 

Wtorek 14:30-15:00

Czwartek 16:00-16:30

po wcześniejszej informacji na Librus

Biegajczyk Beata

 

Czwartek od 8:00- 9:00

Bogdanowicz Paweł

 

Czwartek 11:50 - 12:50 po wcześniejszym umówieniu

Deniszewska Bożena

 

Poniedziałek 15:45-16:15 po wcześniejszym umówieniu się przez dziennik Librus:

Dobrowolska Emilia

 

Środa 9:00-10:00

Flis Wioletta

 

Wtorek 14:50 - 15:50

Gula Beata

 

Poniedziałek 13:10-14:10

(raz na 2 tygodnie)

Gerus Marta

 

Poniedziałek 9:00-10:00

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Gidziński Michał

 

Piątek 15:20-16:20

wcześniejszym kont

Grabuś Tomasz

 

Czwartek 13:20-14:05

Grzebalska Jolanta

 

Środa 14:00-15:00

(proszę o wcześniejsze potwierdzenie przez Librus)

Jedlewski Krzysztof

 

poniedziałek 16:35-16:50

czwartek 17:35-17:50

Jędrzejewska-Majcher Dorota

 

Wtorek 13:55-14:55

Karwowski Bartosz

 

Czwartek 16:40 –17:40, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Kierczyńska-Kulińska
Justyna

 

Poniedziałek 15:35- 16:05

(zamiast godziny raz na 2 tygodnie w każdym tygodniu po pół godziny, po wcześniejszym umówieniu się przez dziennik elektroniczny Librus)

Kokoszko Jolanta

Wtorek 14:00 - 15:00

sala 302

Król Ewa

Czwartek 12:00-13:00

ks. Piotrowski Łukasz

 

Czwartek godz. 9:15-10:00

Kulczycki Wojciech

 

Czwartek godz. 12:00-13:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Laszuk Dorota

 

Wtorek 13:00 – 14:00

Liczner Grzegorz

 

Poniedziałek 14:00-15:00

Linowska-Król Renata

 

Wtorek 14:00-15:00

 

Łuba Agnieszka

środa 9:00-10:00

Majewska Mariola

Czwartek 11:05-11:35

Czwartek 14:05-14:35

Majsak Martyna

Poniedziałek 12:00-13:00

Małachowski Jacek

 

Piątek 10:00-11:00

Małczak  Martyna

 

Wtorek 16:00-16:30

Piątek 12:00-12:30

po wcześniejszej informacji na Librus

Małożewska Luiza

 

Wtorek 15:00 - 16:00

Mańkowski Grzegorz

 

Wtorek 13:30-14:00

 

Maślanka Agnieszka

 

Wtorek 10:00-11:00

Co drugi tydzień

Miłakowska-Kraski Anna

 

Wtorek 10:30-11:30

Modras-Strok Justyna

 

Czwartek 15:00-16:00 po wcześnijszej informacji na librusie

Moskwa Edyta

 

Poniedziałek 14:50-15:50

Müller Alicja

 

Czwartek godz: 8:20- 9:05

Ostapchuk Hanna

 

Czwartek 13:00-14:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Owczarek Michał

 

Poniedziałek 16:35-17:05

Środa 12:00-12:30

Pabudzińska  Grażyna

 

Czwartek 10:00-11:00

Po wcześniejszym umówieniu się przez e-dziennik

Parysek Katarzyna

 

Piątek 13:30-14:00,15:45-16:15

co drugi tydzień:

Po wcześniejszym umówieniu się przez e-dziennik:

Piechowska Elżbieta

Wtorek 14:00-15:00

Pijanowska Małgorzata

Czwartek 14:30 - 15:00 (zamiast godziny raz na 2 tygodnie w każdym tygodniu po pół godziny, po wcześniejszym umówieniu się przez dziennik elektroniczny Librus)

Preizner-Majcher Agnieszka

 

Wtorek godz. 10:00-11:00

Po wcześniejszym umówieniu się przez dziennik elektroniczny Librus

Przybysz Elżbieta

 

Piątek 08:30 - 09:00

Piątek 16:00 - 16:30

Pyrek-Jarząbek Małgorzata

Wtorek 16.00-17.00

Rajski Artur

 

Poniedziałek 11:00-12:00

Rakoczy Elżbieta

 

Piątek 10:00-10:30

Rybicka Dorota

 

Piątek 8:15-9:15

po wcześniejszym umówieniu się przez librus

s: Zbuczyńska Bogumiła

 

Wtorek 9:00 - 10:00

Samulewicz Malwina

Piątek 11:00-12:00

Schweizer Klementyna

 

Czwartek 12.20-12.50 oraz 17.15-17.45

Po wcześniejszym umówieniu się przez Librus

Sikora Violetta

 

Wtorek godz. 13:00 - 14:00

Siódmiak Monika

Poniedziałek 14:50- 15:50

Stańczak Marcin

Wtorek 9:00 – 10:00 po wcześniejszym umówieniu się przez dziennik Librus:

 

Strzycka Edyta

 

Poniedziałek: 10:30-11:00

Suwała Bożena

 

Piątek 12:05 -12:35

Szalińska Paulina

 

Poniedziałek

8:20-9:05 po wcześniejszym umówieniu przez Librusa:

Szcześniak Tomasz

 

Środa 12:10-13:10

Co drugi tydzień

Tkacz Magdalena

 

Środa 11:00-12:00

Tomaszewska-Węcławiak Iwona

 

wtorek godz. 10:05-10:50

Witkowska Dorota

 

Piątek 10-11 (co drugi tydzień) po wcześniejszym umówieniu się przez Librusa

Wyrzykowska Kamila

 

piątek godz. 12:50-13:50

Załęska Olga

Poniedziałek 10:00-11:00

Zięba Elżbieta

Piątek 10:10-10:55

Zuch Beata

Poniedziałek 12:00-13:00 po wcześniejszym umówieniu się