IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „VIRTUOSO” Toruń
Podczas IV Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego „VIRTUOSO” (online), który odbył się w kwietniu w Toruniu, uczniowie z klas instrumentalnych otrzymali następujące laury:
1. z klasy klarnetu i saksofonu P. Wojciecha Kulczyckiego:
- Aleksandra Antczak - III miejsce,
- Tymoteusz Glock - wyróżnienie I stopnia,
- „Kwartet Warszawa-Rembertów” - wyróżnienie I stopnia.
Solistom akompaniował P. Michał Owczarek;
2. z klasy trąbki P. Michała Gidzińskiego;
- Mikołaj Łukaszewski - II miejsce.
Mikołajowi akompaniowała P. Hanna Ostapchuk;
3. z klasy fletu P. Marty Gerus:
- Anita Kowalczyk - wyróżnienie II stopnia.
Anitce akompaniowała P. Elżbieta Rakoczy.
Dyplomy Uznania otrzymali wszyscy nauczyciele i akompaniatorzy Laureatów Konkursu.
Serdecznie gratulujemy!
