IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „VIRTUOSO” Toruń

  Podczas IV Ogólnopolskiego Konkursu Instrumentalnego „VIRTUOSO” (online), który odbył się w kwietniu w Toruniu, uczniowie z klas instrumentalnych otrzymali następujące laury:

1. z klasy klarnetu i saksofonu P. Wojciecha Kulczyckiego:
- Aleksandra Antczak - III miejsce,
- Tymoteusz Glock - wyróżnienie I stopnia,
- „Kwartet Warszawa-Rembertów” - wyróżnienie I stopnia.
Solistom akompaniował P. Michał Owczarek;

2. z klasy trąbki P. Michała Gidzińskiego;

- Mikołaj Łukaszewski - II miejsce.

Mikołajowi akompaniowała P. Hanna Ostapchuk;

3. z klasy fletu P. Marty Gerus:

- Anita Kowalczyk - wyróżnienie II stopnia.

Anitce akompaniowała P. Elżbieta Rakoczy. 

Dyplomy Uznania otrzymali wszyscy nauczyciele i akompaniatorzy Laureatów Konkursu.
Serdecznie gratulujemy!