III Ogólnopolskie Spotkania Młodych Akordeonistów w Łodzi
W dniu 19 maja 2026r. podczas III Ogólnopolskich Spotkań Młodych Akordeonistów w Łodzi Emilka Pankiewicz, uczennica z klasy akordeonu P. Jacka Małachowskiego zajęła III miejsce.
Serdecznie gratulujemy!
