Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół nr 74
w roku szkolnym 2023/2024
Nazwisko i imię |
Godzina dostępności |
Adamczyk Elżbieta
|
Środa 16.30-17.30 |
Bąk Michalina
|
Środa 11.30-12.00 Piątek 11.30-12.00 |
Biegajczyk Beata
|
Wtorek 09:15-10:15 |
Bogdanowicz Paweł
|
Czwartek 15:00-15:30 |
Budka Irena
|
Piątek 10.00-11.00 |
Bytniewska Katarzyna
|
Środa 11.00-12.00 |
Deniszewska Bożena
|
Czwartek 14:50-15:20 |
Flis Wioletta
|
Wtorek 10.00 - 11.00 |
Gerus Marta
|
Pon. 14.30-15.00, Pt. 9.25-9.55 |
Gidziński Michał
|
Wt.14.00-14.30; Pt.14.00-14.30 |
Grabuś Tomasz
|
Wt. 10.00-10.30 |
Grzebalska Jolanta
|
Środa 13:55-14:55 |
Jedlewski Krzysztof
|
Pon 18.10 - 18.40czw 18.55 -19.25 |
Jędrzejewska-Majcher Dorota
|
Czw. 10.55-11.55 |
Karwowski Bartosz
|
Pon. 16:35-17:05; śro. 16:20-16:50 |
Kierczyńska-Kulińska
|
Pon. 13.40-13.55 Czw. 14.05-13.20 |
Kokoszko Jolanta |
Wtorek godz.9.00 10.00 |
Kolenda Urszula
|
Wtorek 9:15-9:45 |
Król Ewa |
Czwartek 13.00-14.00 |
Kujawa Agata
|
Piątek 10.50 - 11.50
|
Kulczycki Wojciech
|
Wtorek 15:00-16:00 |
Laszuk Dorota
|
Wtorek 12:00-13:00 |
Liczner Grzegorz
|
wtorek 14:00-15:00 |
Linowska-Król Renata
|
Środa 8:15-9:15 |
Łuba Agnieszka |
poniedziałek 10.00-11.00 |
Majewska Mariola
|
Piątek 12:00-13:00 |
Majsak Martyna
|
Poniedziałek 11.00-12.00 |
Małachowski Jacek
|
Piątek 16:00-17:00 |
Małczak Martyna
|
Poniedziałek 16.00-16.30 Czwartek 14.00-14.30 |
Małożewska Luiza
|
Wtorek 15.00-16.00 |
Mańkowski Grzegorz
|
Wtorek 15:00-16:00 |
Maślanka Agnieszka
|
Wtorek 10.50 - 11.20 |
Miłakowska-Kraski Anna
|
Wtorek 11:50- 12:50
|
Moskwa Edyta
|
Czwartek 14.50-15.50 |
Müller Alicja
|
Poniedziałek 10.10 - 10.55 |
Obrębska Małgorzata
|
Piątek 8:15 – 9:15 |
Ostapchuk Hanna
|
Czwartek 11.00-12.00 |
Owczarek Michał
|
Piątek 10:00-11:00 |
Pabudzińska Grażyna
|
Poniedziałek 11.00-11.30 Środa 11.00-11.30 |
Parysek Katarzyna
|
Wtorek 10.50-11.20, Piątek 10.10-10.40 |
Piechowska Elżbieta |
Środa 7.20- 8.20 |
Pijanowska Małgorzata |
Wtorek 16:50-17:20 |
ks. Piotrowski Łukasz
|
Poniedziałek 11.00-12.00 |
Preizner-Majcher Agnieszka
|
Środa 15:00-16:00 |
Przybysz Elżbieta
|
Piątek 12.00 - 13.00 |
Pyrek-Jarząbek Małgorzata
|
Wtorek 16.00-17.00 |
Rakoczy Elżbieta
|
Czwartek 15:30-16:00 |
Samulewicz Malwina |
Piątek 11.00-12.00 |
Schweizer Klementyna
|
Poniedziałek 10.55 -11.55
|
Sikora Violetta
|
Wtorek 14.00- 15.00 |
Siódmiak Monika |
Poniedziałek 10.50-11.50 |
Stańczak Marcin |
Czwartek 7.20-8.20 |
Strzycka Edyta
|
Wtorek: 11.05-11.55 |
Suwała Bożena
|
Czwartek 13:55-14:55 |
Szcześniak Tomasz
|
Piątek 14:00-14:30 |
Szmagaj Julia
|
Środa 16:00-17:00 |
Tkacz Magdalena
|
Poniedziałek 12:00-13:00 |
Witkowska Dorota
|
Poniedziałek 10:55- 11:25 |
Wyrzykowska Kamila
|
Poniedziałek 10:45-11:45 |
Wyskwar Katarzyna
|
Poniedziałek 11:30-12:00 |
s. Zbuczyńska Bogumiła
|
Środa 9.10 - 10.10 |
Zięba Elżbieta |
Piątek 10:00-11:00 |
Zuch Beata |
Czwartek 13:30-14:00 Piątek 11:00-11:30 |